Zwalczanie szerszeni Pruszków

Zwalczanie szerszeni Józefów i zwalczanie os w Józefowie

Firma zajmująca się profesjonalnym zwalczaniem gniazd owadów Józefów:

– os
– szerszeni

trzmieli

Usuwanie, zwalczanie, likwidacja owadów Józefów od godz. 8.oo do 21.oo

Usuwanie os Józefów

Zwalczanie, likwidacja os Józefów niezależnie od pory dnia i ilości os przebywających w gnieździe . Stosujemy
środki chemiczne, które działają 48 godzin i likwidują wszystkie owady nawet te, które przylecą do gniazda po kilku godzinach po zabiegu oraz powodują, że nie założą w tym miejscu ponownie gniazda. Osy zakładają swoje
gniazda w miejscach schowanych przed człowiekiem, deszczem i wiatrem t.j.: w szopach, dziuplach drzew, poddaszach, podsufitkach, oknach dachowych, czy w ziemi. Osa w porównaniu do pszczoły może użądlić nas kilka razy!
Najbardziej niebezpieczne są osy ziemne. Ukryte w ziemi gniazdo możemy niechcący nadepnąć powodując ich atak! Nasza firma usuwanie gniazda os Józefów TEL. 722 309 809 zawsze tylko jednym zabiegiem eliminuje całą populację os z gniazda co do jednej sztuki udzielając gwarancji nawet do 12 miesięcy.

Usuwanie szerszeni Józefów

Szerszenie to niebezpieczne owady. Nasza firma likwidacja szerszeni Józefów zdając sobie sprawę z zagrożenia dla zdrowia, a nawet życia ludzi działa błyskawicznie. Nawet tego samego dnia od zgłoszenia na tel. 722 309 809 a najpóźniej następnego rano, przeprowadza zabieg ddd usuwanie gniazda szerszeni Józefów, Warszawa i okolice. Jeśli zauważysz kilka
szerszeni wchodzących w jakiś otworek w podbiciu dachowym, pod dachówki, wlatujące do szopy czy śmietnika, lub wieczorem pojawiające się przy zapalonej zewnętrznej lampie to oznacza, że mają gniazdo na twojej posesji. Pamiętaj szerszenie latają także w nocy!!! Jeżeli „pukają” do okien, gdy w pomieszczeniu pali się światło, nie otwieraj ich na noc, chyba że masz dobre siatki w oknach. Jak najszybciej dzwoń po pomoc tel 722 309 809. Wyróżnia naszą firmę likwidacja gniazda szerszeni Józefów jakość i bezpieczeństwo wykonania. 30 lat doświadczeń.
Szerszeń europejski, jest największym w Polsce owadem z rodziny osowatych, dochodzi do 4 centymetrów i żądło ma coraz dłuższe. Wstrzykuje siedem różnych trucizn i to coraz głębiej w ciało człowieka. Bez trudu przebije nim każde letnie ubranie. Jego użądlenia są bolesne i mogą być niebezpieczne dla osób uczulonych na ich jad.